Katalog

Stan:
Dla Ciebie

Artykuły pościelowe, koce, ręczniki, narzuty, obrusy

Zapraszamy do sklepu iks-twojasypialnia.pl, w którym można zakupić pościel, ręczniki, prześcieradła, poszewki na poduszki, narzuty, koce, obrusy, kołdry oraz poduszki
Pościel jest w różnych rozmiarach - 140x200, 160x200 oraz 220x200, w wielu kolorach i uszyta jest z różnego rod...

Artykuły pościelowe, koce, ręczniki, narzuty, obrusy

Zapraszamy do sklepu iks-twojasypialnia.pl, w którym można zakupić pościel, ręczniki, prześcieradła, poszewki na poduszki, narzuty, koce, obrusy, kołdry oraz poduszki
Pościel jest w różnych rozmiarach - 140x200, 160x200 oraz 220x200, w wielu kolorach i uszyta jest z różnego rodzaju materiałów.
Ręczniki, które oferujemy są gładkie lub haftowane, pakowane w pudełka lub ozdobną folię. Posiadamy w sprzedaży ręczniki z dedykacjami na każdą okazję.
Zaproponować możemy również prześcieradła z gumką frotte, mikrofrotte lub prześcieradło jersey w kilku rozmiarach i wielu kolorach.
W sprzedaży mamy eleganckie koce i narzuty z trwałego materiału i w ciekawej kolorystyce.  
Duża różnorodność w barwach, materiałach oraz wymiarach artykułów pościelowych może utrudniać wybór produktu, więc zawsze służymy profesjonalnym doradztwem.

Dla Ciebie artykuły pościelowe Kielce

Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego IKS Twoja Sypialnia Kielce ul. Szkolna 36, w którym jest jeszcze szersza oferta niż w sklepie internetowym. Jeśli będziecie Państwo przejazdem w Kielcach proszę zajrzeć do naszego sklepu, w którym będzie można dotknąć, obejrzeć i zakupić pościel. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Województwo świętokrzyskie, a w szczególności Kielce i okolice są warte odwiedzenia. Można zwiedzić Zamek Królewski w Chęcinach, który został wyremontowany i od maja 2015 jest otwarty dla turystów. Być może zobaczysz pościel, w której spała Królowa Bona.

Województwo Świętokrzyskie, Kielce ul. Szkolna 36.

Więcej

Dla Ciebie Jest 186 produktów.

Podkategorie

 • Pościel

  Pościel 140x200, 160x200, 220x200

  W ofercie sklepu iks-twojasypialnia.pl znajduje się elegancka pościel 3D, bawełniana, z mikrowłókna 100%, pościele z kory z BIELAWY, poszwy z kory - 70% bawełna i 30% poliester, pościele z grubej flaneli - 100% bawełna oraz pościele z satyny bawełnianej 100%.
  Komplety pościeli wyprodukowane są przez polskich jak i zagranicznych producentów. Wiele z tych kompletów jest elegancko zapakowanych i idealnie nadaje się na prezent.
  Różnorodność kolorów, wymiarów i materiałów pościeli sprawia, że wybór może być utrudniony, więc zawsze służymy fachowym i profesjonalnym doradztwem.

  Pościel Kielce

  Województwo świętokrzyskie, a w szczególności Kielce i okolice warto odwiedzić. Można zobaczyć jedną z najbardziej znanych atrakcji turystycznych jaką jest - Jaskinia "Raj". Nie ma tam wprawdzie wspanaiłych pościeli 3D, ale za to niepowtarzalne stalagmity i stalaktyty.
  Jeśli będziecie Państwo w Kielcach zapraszamy do sklepu stacjonarnego IKS Twoja Sypialnia Kielce ul. Szkolna 36 - w którym mamy szerszą ofertę produktową niż w sklepie internetowym. Szczególnie proponujemy: kołdry, poduszki, ręczniki luzem, poszwy, pościele, poszewki itp.

  Województwo Świętokrzyskie, Kielce ul. Szkolna 36.

 • Prześcieradła

  Prześcieradła frotte, jersey, z kory i z bawełny 

  Sklep iks-twojasypialnia.pl w swojej ofercie posiada prześcieradło z gumką jersey oraz prześcieradła frotte i mikrofrotte firmy MATEX, WITPOL i MARO. Prześcieradła są w wielu rozmiarach np.: prześcieradła 90x200, prześcieradło 120x200, prześcieradła 160x200, oraz przescieradła 180x200 i 220x200, o  różnej gramaturze i ciekawych kolorach. W sklepie stacjonarnym posiadam również prześcieradła bez gumki szyte z materiałów: bawełna, frotta i kora. 

  Prześcieradła Kielce

  Zapraszamy do sklepu stacjonarnego, którego siedziba mieści się – Kielce ul. Szkolna 36. W ofercie posiadamy szerszy wybór prześcieradeł niż w sklepie internetowym. Jeśli będziecie w pobliżu odwiedźcie nas.
  Województwo Świętokrzyskie, jest pięknym rejonem, warto tu przyjechać i zobaczyć najwyższy szczyt gór Świętokrzyskich jakim jest Łysica (tylko 20 km. od Kielce), którego grzbiet potocznie nazywa się - Góra Świętej Katarzyny. Wiejące tam wiatry wysuszą nawet najgrubsze prześcieradło frotte z gumką.

  Województwo Świętokrzyskie, Kielce ul. Szkolna 36.

 • Poszewki na poduszki

  Poszewki 40x40 na poduszki - jersey

  E-sklep IKS Twoja Sypialnia w ofercie posiada poszewki jersey 40x40w różnych kolorach firmy MATEX. W sklepie stacjonarnym w sprzedaży mamy w rozmiarach 40x40 poszewki z kory, poszewki z flaneli, poszewki z bawełny, poszewki z satyny bawełnianej, poszewki w rozmiarze 50x60 - z kory, z flaneli, z satyny bawełnianej oraz poszewki 70x80 - z kory.

  Poszewki na poduszki Kielce

  Zapraszamy do sklepu stacjonarnego, którego siedziba mieści się – Kielce ul. Szkolna 36. W ofercie posiadamy szerszy wybór poszewek niż w sklepie internetowym. 
  Jeśli będziecie w pobliżu Kielc - odwiedźcie nas i zobaczcie pełną ofertę poszewek na poduszki.
  Województwo Świętokrzyskie, jest pięknym rejonem, warto tu przyjechać i zobaczyć Klasztor na Świętym Krzyżu.

  Województwo Świętokrzyskie, Kielce ul. Szkolna 36.

 • Ręczniki

  Ręczniki z dedykacjami

  W ofercie sklepu internetowego IKS Twoja Sypialnia znajdują się ładnie pakowane ściereczki i ręczniki kuchenne oraz ręczniki łazienkowe pojedyncze lub w kompletach dwu, trzy i sześcioczęściowych. Ręczniki mogą być w pudełkach, lub ozdobnej folii. Idealnie nadają się na prezent. Ręczniki te występują w różnych rozmiarach i kolorach. W sprzedaży mamy ręczniki z haftem i okolicznościowymi dedykacjami np.: "Wszystkiego Najlepszego", "Z okazji Ślubu", "Mąż Żona" itp.
  Ręczniki szyte są przez polskich producentów: Zwoltex, Maro, Witpol oraz zagraniczych: Ziplar. Cotton World.

  Ręczniki Kielce

  W sklepie stacjonarnym Kielce ul. Szkolna 36 oprócz wyżej wymienionych kompletów można zakupić również ręczniki luzem, nie pakowane w rozmiarach: 30x50, 50x90, 70x140, ręczniki plażowe 100x160, ręczniki do sauny 75x130 oraz ściereczki kuchenne luzem. 
  Jęśli będziecie Państwo w Kielcach zapraszamy do sklepu stacjonarnego,  aby towar zobaczyć, dotknąć i ocenić jego jakość.

  W wolny weekend odwiedź Kielce, a w centrum - podziemną trasę turystyczną w jaskiniach - Kadzielnia Kielce.

  Województwo Świętokrzyskie, Kielce ul. Szkolna 36.

 • Obrusy

  Obrusy plamoodporne i z gipiury

  Sklep iks-twojasypialnia.pl oferuje obrusy z gipiury, pięknie haftowane, wykonane z tkaniny poliestrowej w kolorach ecru, białym lub złotym, obrusy plamoodporne pokryte teflonem, białe, ecru oraz w wielu odcieniach koloru beżowego, kawowego, zielonego, czerwonego, żółtego itp... Obrusy występują w różnych rozmiarach.
  Duży wybór w sklepie stacjonarnym.

  Obrusy Kielce

  Zapraszam do sklepu stacjonarnego IKS Twoja Sypialnia Kielce ul. Szkolna 36, aby towar zobaczyć dotknąć i ocenić jego jakość.
  W Kielcach jest wiele miejsc, które warto zobaczyć, np. Amfiteatr na Kadzielni, gdzie odbywają się koncerty i występy kabaretów.

  Województwo Świętokrzyskie, Kielce ul. Szkolna 36.

 • Narzuty

  Narzuty satynowe, żakardowe i pikowane

  W e-sklepie IKS-Twoja Sypialnia polecamy narzuty żakardowe, poliestrowe z ozdobnymi poszewkami na poduszki lub narzutkami na fotele. Posiadamy w ofercie również narzuty dwustronne. W sprzedaży mamy różne rozmiary i kolory. Elegancka narzuta będzie dekoracją pokoju. Jeśli chcesz by mieszkanie nabrało elegancji i stylu kup piękną narzutę - warto.

  Narzuty Kielce

  Zapraszamy do sklepu stacjonarnego IKS Izabela Stępnik Kielce ul. Szkolna 36 - oferujemy duży wybór narzut.
  Województwo Świętokrzyskie warto zwiedzić, polecam rynek i zamek w Chęcinach, który po rewitalizacji wygląda odlotowo. W XVI wieku, w zamku na łożach leżały zapewne pięknie haftowane złotem narzuty.

  Województwo Świętokrzyskie, Kielce ul. Szkolna 36.

 • Koce

  Koce akrylowe i polarowe

  E-sklep iks-twojasypialnia.pl oferuje koce akrylowe, polarowe, z mikrofazy żakardowej  i koc "karakuły" na polarze. 
  Koce są w różnych rozmiarach i kolorach.

  Koce Kielce

  Zapraszam do sklepu stacjonarnego Kielce ul. Szkolna 36, aby zapoznać się z szerszym asortymentem niż w sklepie internetowym.
  W województwie świętokrzyskim przy trasie Kielce - Kraków oprócz Jaskini "Raj" i znanego zamku w Chęcinach można zobaczyć ciekawe miejsca, np. skansen - Park Etnograficzny w Tokarni. Na jego terenie stoją chatki ludowe wyposażone w zabytkowe meble i tapczany przykryte kocami. Przy tej samej trasie znajduje się zamek rycerski w Sobkowie. Obok zamku w Sobkowie znajdują się rzadko odwiedzane i zapomniane ruiny zamku szlacheckiego w Mokrsku Górnym.

  Województwo Świętokrzyskie, Kielce ul. Szkolna 36.

 • Ozdobne poszewki

  Poszewki zdobne 40x40

  Eleganckie, ozdobne poszewki mogą być wspaniałą dekoracją Twojego salonu oraz sypialni. Nadają sie do nowoczesnych jak i stylowych wnętrz.

  Województwo Świętokrzyskie, Kielce ul. Szkolna 36.

 • Poduszki i kołdry
  W sklepie internetowym iks-twojasypialnia.pl oferujemy Państwu poduszki i kołdry o różnych rozmiarach, wypełnieniu i grubości.
  Poduszki i kołdry zamówić można w sklepie internetowym i odebrać osobiście lub złożyć zamówienie telefonicznie i ustalić wówczas koszty przesyłki.
  Pełna oferta kołder i poduszek znajduje się w sklepie stacjonarnym.

  Poduszki i kołdry Kielce

  Zapraszam do sklepu stacjonarnego Kielce ul. Szkolna 36. Znajdą tu Państwo pełną ofertę i duży wybór poduszek wypełnionych półpuchem, poliestrem jak i granulatem silikonowanym. Można u nas nabyć również sam granulat i uzupełnić  nim poduszki. Kołdry w naszym sklepie wypełniane są poliestrem i włóknem silikonowanym oraz pierzem.
  Posiadamy w ofercie poduszki i kołdry antyalergiczne - medyczne.

  Województwo Świętokrzyskie, Kielce ul. Szkolna 36.

 • Poduszki profilowane
  Zapraszamy do zakupu w e-sklepie iks-twojasypialnia.pl profilowanych poduszek.
  Poduszka profilowana do siedzenia wymusza poprawne siedzenie, zmniejszając tym samym dolegliwości bólowe związane niepoprawną postawą w pozycji siedzącej. Poduszka profilowana lędźwiowa poprzez swój specjanie opracowany asymetryczny kształt, doskonale wypełnia przestrzeń między oparciem siedzenia a ciałem osób o różnych profilach wgłębienia lędźwiowego. Pasuje do różnego rodzaju krzeseł i foteli biurowych jak również siedzeń samochodowych.

  Poduszki profilowane Kielce

  Sklep stacjonarny mieści sie Kielce ul.  Szkolna 36. Zapraszam od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-17.00 i  w soboty 10.00-13.00
  Województwo Świętokrzyskie warto odwiedzić i poznać jego uroki oraz odwiedzić nasz sklep i zapoznać się z jego ofertą.

  Województwo Świętokrzyskie, Kielce ul. Szkolna 36.

 • Koszule nocne i piżamy

  Koszulki nocne bawełniane, piżamy damskie i męskie firm: Kotex, Regina, Gracja, Italian fashion...

  Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego:

  Ul. Szkolna 36, Kielce, woj. Świętokrzyskie.

na stronie
Pokazuje 1 - 21 z 186 produktów
Pokazuje 1 - 21 z 186 produktów