Komplety ręczników
W ofercie sklepu internetowego IKS Twoja Sypialnia znajdują się ładnie pakowane ręczniki łazienkowe pojedyncze lub w kompletach dwu, trzy i sześcioczęściowych. Ręczniki mogą być w pudełkach, lub ozdobnej folii. Idealnie nadają się na prezent. Ręczniki te występują w różnych rozmiarach i kolorach. W sprzedaży mamy ręczniki z haftem i okolicz...
W ofercie sklepu internetowego IKS Twoja Sypialnia znajdują się ładnie pakowane ręczniki łazienkowe pojedyncze lub w kompletach dwu, trzy i sześcioczęściowych. Ręczniki mogą być w pudełkach, lub ozdobnej folii. Idealnie nadają się na prezent. Ręczniki te występują w różnych rozmiarach i kolorach. W sprzedaży mamy ręczniki z haftem i okolicznościowymi dedykacjami np.: "Wszystkiego Najlepszego", "Z okazji Ślubu", "Mąż Żona", "Kochanej Mamie", Kochanej Babci", Kochanemu dziadkowi" itp.
Ręczniki szyte są przez polskich producentów: Zwoltex, Maro, Witpol oraz zagraniczych: Ziplar. Cotton World.

Komplety ręczników Kielce


W sklepie stacjonarnym Kielce ul. Szkolna 36 oprócz wyżej wymienionych kompletów można zakupić również ręczniki luzemm (nie pakowane) w rozmiarach: 30x50, 50x90, 70x140, ręczniki plażowe 100x160, ręczniki do sauny 75x130.

Jęśli będziecie Państwo w Kielcach zapraszamy do sklepu stacjonarnego,  aby towar zobaczyć, dotknąć i ocenić jego jakość.

W wolny weekend odwiedź Kielce, a w centrum - podziemną trasę turystyczną w jaskiniach - Kadzielnia Kielce.

Województwo Świętokrzyskie, ul. Szkolna 36.

Więcej

Komplety ręczników Jest 33 produktów.

na stronie
Pokazuje 22 - 33 z 33 produktów
Pokazuje 22 - 33 z 33 produktów