Ręczniki

Ręczniki z dedykacjami

W ofercie sklepu internetowego IKS Twoja Sypialnia znajdują się ładnie pakowane ściereczki i ręczniki kuchenne oraz ręczniki łazienkowe pojedyncze lub w kompletach dwu, trzy i sześcioczęściowych. Ręczniki mogą być w pudełkach, lub ozdobnej folii. Idealnie nadają się na prezent. Ręczniki te występują w różnych ...

Ręczniki z dedykacjami

W ofercie sklepu internetowego IKS Twoja Sypialnia znajdują się ładnie pakowane ściereczki i ręczniki kuchenne oraz ręczniki łazienkowe pojedyncze lub w kompletach dwu, trzy i sześcioczęściowych. Ręczniki mogą być w pudełkach, lub ozdobnej folii. Idealnie nadają się na prezent. Ręczniki te występują w różnych rozmiarach i kolorach. W sprzedaży mamy ręczniki z haftem i okolicznościowymi dedykacjami np.: "Wszystkiego Najlepszego", "Z okazji Ślubu", "Mąż Żona" itp.
Ręczniki szyte są przez polskich producentów: Zwoltex, Maro, Witpol oraz zagraniczych: Ziplar. Cotton World.

Ręczniki Kielce

W sklepie stacjonarnym Kielce ul. Szkolna 36 oprócz wyżej wymienionych kompletów można zakupić również ręczniki luzem, nie pakowane w rozmiarach: 30x50, 50x90, 70x140, ręczniki plażowe 100x160, ręczniki do sauny 75x130 oraz ściereczki kuchenne luzem. 
Jęśli będziecie Państwo w Kielcach zapraszamy do sklepu stacjonarnego,  aby towar zobaczyć, dotknąć i ocenić jego jakość.

W wolny weekend odwiedź Kielce, a w centrum - podziemną trasę turystyczną w jaskiniach - Kadzielnia Kielce.

Województwo Świętokrzyskie, Kielce ul. Szkolna 36.

Więcej

Ręczniki Jest 34 produktów.

Podkategorie

 • Komplety ręczników
  W ofercie sklepu internetowego IKS Twoja Sypialnia znajdują się ładnie pakowane ręczniki łazienkowe pojedyncze lub w kompletach dwu, trzy i sześcioczęściowych. Ręczniki mogą być w pudełkach, lub ozdobnej folii. Idealnie nadają się na prezent. Ręczniki te występują w różnych rozmiarach i kolorach. W sprzedaży mamy ręczniki z haftem i okolicznościowymi dedykacjami np.: "Wszystkiego Najlepszego", "Z okazji Ślubu", "Mąż Żona", "Kochanej Mamie", Kochanej Babci", Kochanemu dziadkowi" itp.
  Ręczniki szyte są przez polskich producentów: Zwoltex, Maro, Witpol oraz zagraniczych: Ziplar. Cotton World.

  Komplety ręczników Kielce


  W sklepie stacjonarnym Kielce ul. Szkolna 36 oprócz wyżej wymienionych kompletów można zakupić również ręczniki luzemm (nie pakowane) w rozmiarach: 30x50, 50x90, 70x140, ręczniki plażowe 100x160, ręczniki do sauny 75x130.

  Jęśli będziecie Państwo w Kielcach zapraszamy do sklepu stacjonarnego,  aby towar zobaczyć, dotknąć i ocenić jego jakość.

  W wolny weekend odwiedź Kielce, a w centrum - podziemną trasę turystyczną w jaskiniach - Kadzielnia Kielce.

  Województwo Świętokrzyskie, ul. Szkolna 36.

 • Ręczniczki kuchenne

  Komplety ściereczek i ręczników kuchennych są ładnie zapakowane w tekturowe pudełka i doskonale nadają się na prezent.

  Ręczniki kuchenne Kielce


  W sklepie stacjonarnym Kielce ul. Szkolna 36, oprócz wyżej wymienionych kompletów ręczniko i ściereczek kuchennych można zakupić również ściereczki kuchenne luzem - nie pakowane w różnych rozmiarach. 
  Jęśli będziecie Państwo w Kielcach zapraszamy do sklepu stacjonarnego,  aby towar zobaczyć, dotknąć i ocenić jego jakość.

  W wolny weekend odwiedź Kielce, a w centrum - podziemną trasę turystyczną w jaskiniach - Kadzielnia Kielce.

  Województwo Świętokrzyskie, ul. Szkolna 36.

na stronie
Pokazuje 1 - 21 z 34 produktów
Pokazuje 1 - 21 z 34 produktów