Poszewki na poduszki

Poszewki 40x40 na poduszki - jersey

E-sklep IKS Twoja Sypialnia w ofercie posiada poszewki jersey 40x40w różnych kolorach firmy MATEX. W sklepie stacjonarnym w sprzedaży mamy w rozmiarach 40x40 poszewki z kory, poszewki z flaneli, poszewki z bawełny, poszewki z satyny bawełnianej, poszewki w rozmiarze 50x60 - z kory, z flaneli, z satyny ba...

Poszewki 40x40 na poduszki - jersey

E-sklep IKS Twoja Sypialnia w ofercie posiada poszewki jersey 40x40w różnych kolorach firmy MATEX. W sklepie stacjonarnym w sprzedaży mamy w rozmiarach 40x40 poszewki z kory, poszewki z flaneli, poszewki z bawełny, poszewki z satyny bawełnianej, poszewki w rozmiarze 50x60 - z kory, z flaneli, z satyny bawełnianej oraz poszewki 70x80 - z kory.

Poszewki na poduszki Kielce

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego, którego siedziba mieści się – Kielce ul. Szkolna 36. W ofercie posiadamy szerszy wybór poszewek niż w sklepie internetowym. 
Jeśli będziecie w pobliżu Kielc - odwiedźcie nas i zobaczcie pełną ofertę poszewek na poduszki.
Województwo Świętokrzyskie, jest pięknym rejonem, warto tu przyjechać i zobaczyć Klasztor na Świętym Krzyżu.

Województwo Świętokrzyskie, Kielce ul. Szkolna 36.

Więcej

Poszewki na poduszki Jest 4 produktów.

Podkategorie

  • Poszewki na jasiek jersey
    Poszewki na jasiek jersey są delikatne i miłe w dotyku. Wykonane są z wysokiej jakości materiału - 100% bawełna. Poszewki zapinane są na zamek błyskawiczny. Występują w rozmiarze 40x40. Gramatura poszewek to 130g/m2.

    Poszewki na jasiek jersey Kielce


    W sklepie stacjonarnym IKS Twoja Sypialnia w Kielcach ul. Szkolna 36 można zakupić poszewki na jaśki z kory, poszewki z satyny bawełnianej, poszeweczki z flaneli oraz bawełny. Ponadto w ofercie mamy również szeroki wybór poszewek w rozmiarach 50x60 i 70x80.

    Województwo Świętokrzyskie, ul. Szkolna 36.

Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów